درباره ما

فروشگاه اینترنتی امنفی

اُمنفی

 

بررسی، انتخاب و رزرو آنلاین کلیه خدمات زیبایی

درباره اُمنفی

 

اُمنفی بهترین بستر برای خرید اینترنتی لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین ارائه خدمات آرایشگاهی شما در ایران است. “اصل بودن کالا (تأیید مجوز بهداشت) ” ، “گارانتی بازگشت” ، ” ارسال سریع”  از ویژگی های مهم و اساسی در فروشگاه این مجموعه میباشد و ما تمام سعی خود را کرده تا به آن پایبند باشد . اُمنفی سعی بر آن دارد که روزانه بر تعداد محصولات و تنوع خدمات خود بیفزاید تا بتواند نیاز همه ی افراد با هر نوع سلیقه را در خرید و ارائه خدمات آرایشی و آرایشگاهی مرتفع کند .

اُمنفی با پیاده سازی روش های پرداخت متنوع در خرید لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین خدمات آرایشگاهی در هر زمان و مکانی با شرایط ساده را فراهم کرده است . تحویل کالا بصورت رایگان (در مورد خرید های بیش از ۱۰۰ هزار تومان) و تحویل ۲۴ ساعته در تهران از دیگر ویژگی های اُمنفی می باشد.

تمامی کالاها و خدمات حسب مورد دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیتهای این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 

 

 

O manfi

راه حلی نوین برای دریافت خدمات و خرید

 

 

با توسعه اینترنت روش‌های خرید و دریافت خدمات ما به کلی تغییر کرده است. امتیاز های موجود در خرید و دریافت خدمت به صورت اینترنتی هر روز افراد بیشتری را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول آنها ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این نوع از انجام کار ها و خرید هایشان را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت دریافت کالا و خدمت اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و انتظار کشیدن برای رسیدن نوبت در سالن های آرایشی برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن و انتظار کشیدن در صف آرایشگاه ها و یا پشت خط های همیشه مشغول سالن های آرایشی دارند..

امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا و خدمات. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا و انجام خدمات زیبایی و آرایشی ، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

مشتریان پیشاپیش و قبل از ورود به سالن های آرایشی از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود..