سوالات متداول

بازگشت کالا

شرایط ضمانت بازگشت کالا

شما میتوانید درخواست مرجوعی خود را تا ۷ روز برای کالا با ایراد فنی و تا ۲۴ ساعت ، کالا با ایراد ظاهری و مغایرت را به ما اعلام کنید. به دلیل مقررات بهداشت امکان انصراف از خرید و بازگشت کالا به دلایل سلیقه ای وجود ندارد. کالا تنها در صورتی به دلیل عدم تطابق با سلیقه مشتری و انصراف از خرید پس گرفته می شود که پلمپ داشته باشد و این پلمپ باز نشده باشد، در غیر این صورت امکان بازگشت کالا وجود ندارد.

مغایرت کالای تحویل گرفته شده

اگر کالای تحویل شده مغایر با سایت باشد میتوانم آن را برگردانم؟

وجود مغایرت، باید حداکثر ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا اطلاع رسانی گردد

ضمانت کالا

ضمانت اصالت کالا

اُمنفی تمامی محصولات را بدون واسطه و به طور مستقیم از تولید کننده اصلی و یا وارد کننده رسمی برند دریافت و عرضه می نماید، به این ترتیب اصالت کالا، قیمت نمایندگی و تاریخ انقضای درست محصول با اطمینان توسط اُمنفی تضمین می شود.

ضمانت سلامت کالا

در صورتی که کالا در فرآیند ارسال خراب شده یا مشکلی داشته باشد تا ۷ روز بعد از تحویل، باز پس گرفته میشود و پس از بررسی و احراز مشکل معدوم می شود. بنابراین لازم است حداکثر تا ۷ روز پس از دریافت بسته، با امور مشتریان اُمنفی تماس بگیرید و موضوع را اطلاع دهید.

ضمانت عدم مغایرت کالا

برای هر یک از کالاها در سایت، اطلاعاتی از قبیل نام، عکس و ویژگیها عنوان شده است. ما تضمین میکنیم که کالایی که به دست شما میرسد از همه نظر دقیقا همان کالایی است که در سایت دیده و انتخاب کرده اید. یعنی ضمانت عدم مغایرت کالا با سایت. اگر غیر از این باشد، کالا از شما پس گرفته میشود و همه هزینه ها اعم از هزینه کالا، هزینه ارسال و هزینه بازپس فرستادن آن، به شما برگردانده میشود.

قوانین انتشار نظر

قوانین انتشار نظر

نظر گذاشتن در سایت، صرفا در رابطه با کیفیت محصول و تجربه استفاده از محصول خریداری شده مشخص شما از سایت اُمنفی است. لطفاً در موارد مربوط به قیمت، موجودی و یا خدمات پس از فروش، پیام خود را برای بررسی به امور مشتریان اُمنفی ارسال بفرمایید.

ارسال و تحویل کالا

نحوه ارسال

ارسال کالا در تهران، پس از تکمیل سفارش شما با پیک ارسال می شود.

ارسال کالا به شهرستان با پست سفارشی به شهرستان ارسال می شود و بسته ۳ تا ۵ روز کاری بعد از تکمیل سفارش شما به دستتان می رسد. بنابراین زمان ارسال کالا شما ، زمانی است که بسته شما در اُمنفی آماده ارسال شده و به پست تحویل داده می شود. بسته ۳ تا ۵ روز کاری بعد از آن به دست شما خواهد رسید.

هزینه ارسال

ارسال تهران : خرید زیر ۱۰۰ هزار تومان: ۸۵۰۰ تومان و خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان: رایگان

ارسال شهرستان : خرید زیر ۱۰۰ هزار تومان: ۱۵۰۰۰ تومان و خرید بالای ۱۰۰ هزار تومان: رایگان